430 Super Sport Crossover

Formula_430SSC-tekne(19)

İşte Yepyeni Offshore Tekne: 430 Super Sport Crossover

- Tüm Dünyaların En İyisi

Aynı Ortamda Farklı Yaşam Tarzları Bir Arada

Offshore tekne 430 Super Sport Crossover, performans tekneleri Dünyasında devrim yaratmaya aday! O, farklı konseptiyle sizi yepyeni bir deneyim yaşamaya davet ediyor.  Formula, şık hatlara sahip Super Sport serisinin güven veren kumanda kısmını eşsiz Crossover Bowrider serisinin kabin yapısı ve Bowriderların burun tasarımıyla birleştirip, ortadan konsollu dıştan takma motorlu teknelerin çevikliğini ve kullanışlılığını eklemek suretiyle yeni bir offshore tekne tarzı ortaya koyuyor.offshore tekne Mercury Verado Racing Formula
Sonuç: Beklentilerde çıtayı yükselten 430SSC – Maceracı ruha sahip ve teknelerin farklı dünyalarının gerçek anlamda en iyi yönlerini size sunan çok amaçlı bir kombinasyon. Tasarla butonuyla opsiyonlarınızı seçebilirsiniz.

Tekne deneyimine sahip biri olarak 43 ayaklık bir crossover tekne arıyorsanız dıştan takma motorlu herhangi bir crossover işinize yaramayacaktır. Sİzin gibi akıllıca seçim yapanlar piyasada olan crossover teknelerin en iyisini isterler. Formula 430 Super Sport Crossover ile tam da alacağınız budur: Offshore tekne karakterine sahip en iyi spor crossover tekne! 

Formula’nın 35 yılı aşkın süredir özel tasarımcısı olan John Adams tarafından dizayn edilmiş 430 Super Sport Crossover, Formula’nın Super Sport Serisinin, en iyi taraflarını ve Formula’nın Crossover Bowrider serisinin sevilen baş oturma grubuyla kabin tasarım öğelerini tek bir bünyede birleştirmiştir. 13,1m’lik boyu(43 ayak) ve 3,7m’lik eniyle(12 ayak) 430 Super Sport Crossover içinde her türlü bulunmaktan keyif alacağınız tavanı açılabilir tip bir crossover teknedir.

KUMANDA KONSOLU SANCAKTA

43 ayak boyundaki(13,1m) offshore tekne karakterine sahip 430 SSC’de tasarım SmartZone konseptine dayanır. Bu konsept, mevcut alanın en iyi şekilde kullanılmasını sağlarken misafirleri birbirleriyle etkileşimde bulunmaya özendirir. Kumanda konsolu boyunca yerleşim yapmış kaptan koltuğu üç kişiliktir ve performansa yönelik teknenizin kontrollerine tam hakim olmanız için tasarlanmıştır. Koltuğun ayrı ayrı ayarlanabilen fonksiyonel özelliği ile kişilerin ayakta durması, koltuğu uzun bir tabure gibi kullanmaları veya tam konforlu şekilde oturarak seyretmeleri mümkündür. 430 SSC çok güzel ve kullanışlı detaylara sahip, akıllıca tasarlanmış bir offshore tekne olduğu her yönden bellidir.

Deri kaplı paslanmaz çelik, açısı ayarlanabilir dümeninizin arkasına geçtiğinizde dekoratif metal aksanları olan şık likit siyah konsol panelleri önünüzde olacak. Donanımın standart parçalarından olan geniş-renkli-dokunmatik ekranlı iki adet Raymarine Axiom Pro 12s GPS navigasyon cihazı emrinizde olacak. Bunları opsiyonlar arasından yapılacak seçimle iki adet hatta üç adet Axiom Pro 16s’e yükseltmek mümkündür. Konsolun standart öğelerinden bir diğeri SmartCraft VesselView özellikli Mercury DTS motor kontrol ekranıdır. 

Raymarine gS95 ekranın ve kablosuz haberleşmeli bir iPad’in e bulunduğu kumanda konsolunda son teknoloji kullanımına önem verilmiştir. Uzaktan kumanda aboneliğinizi aktif etme durumunda crossover spor teknenizi mobil bir cihazdan kumanda etme özgürlüğüne kavuşursunuz.

Kumanda konsoluna yerleştirilmiş Rockford Fosgate müzik sistemine mobil cihazınızdan en sevdiğiniz parçaları göndermenin ve 10 adet JL Audio hoparlörle iki adet 200W subwoofer’dan dinlemenin zevkine doyamayacaksınız. Müzik sistemine standart olan bluetooth bağlantı üzerinden gönderim yaparken her tarafta bulunan USB şarj portları cihazlarınızı hep tam şarjda tutar.

OFFSHORE TEKNE 430 SSC'NİN SUNDUKLARI ÇOK DAHA FAZLA

Formula 430 Super Sport Crossover’ın size harika donanıma sahip bir kumanda konsolundan çok fazlasını sunar. Baştan aşağı düz bir zemine sahip ve kullanması çok rahat olan 400 SSC normalde yalnızca kapalı baş güverteye sahip teknelerde görülebilecek bir yapıyla karşınıza çıkıyor: Kabin içinde kolayca konforlu bir yatağa dönüştürülebilen, yemek için kullanılabilen rahat bir oturma grubu; tekne sahibine yönelik, hafızalı süngeri olan Queen-size çift kişilik yatağa sahip yatma-dinlenme alanı; ayakta durulabilen WC-duş kompartmanı ve tam donanıma sahip kullanışlı geniş bir mutfak. Bunlar 430 SSC teknede keşfedeceğiniz sürprizlerin belli başlıcalarıdır. 

Dıştan takma motorlar için farklı güç seçenekleri olan 43 ayak boyunda ve crossover sınıfındaki lüks offshore tekne, böyle bir modelde var olmasını isteyebileceğiniz her imkanı size sunmaktadır. Daha fazla bilgi için bizimle bugünden irtibata geçin. Formula Boats Turkey ekibindeki arkadaşlarımız size yardımcı olmaktan memnun olacaklardır.

[elementor-template id=”3984″]