Super Sport Crossover

380SSC_Proto_NoPlatform_web-950x266

380 Super Sport Crossover

400FA_BKOELB.CCCAQ_.ELB_-950x329

400 Super Sport Crossover

formula_430SSC_950_trimmed-950x288

430 Super Sport Crossover

Formula offshore tipi tekne

500 Super Sport Crossover

Yepyeni Bir Konsept - SSC Serisi:

Üç Tarzın Füzyonu, Kamaralı Bowrider Tipi Lüks Motoryatlar

Formula Super Sport Serisinin gövde alt yapısını, Crossover Bowrider’ların kabin özelliğini ve Bowrider’ların yüksek çekiciliğe sahip, üstü açık burun yapısını tek bir modelde birleştiriyor: Super Sport Crossover! Üç ana özellik şimdi bu motoryatlarda bir arada. Üstelik hardtoplu kokpitin eni teknenin eniyle eşit. SSC serisinde, klasik yapıya sahip olan burun tarafı açık teknelerde olduğu gibi dar bir kabine sıkışıp kalmazsınız. SSC serisi motoryatlar seyrin ve manzaranın tadını çıkartmanız için akıllıca tasarlanmış geniş, ferah bir kokpite sahiptir.

Ön tarafa geçiş için cam sürgülü sistemdir. Kaptan koltuğu iki değil, üç kişilktir. Yüzme platformu o kadar geniş bir alana sahiptir ki, arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte kalabalık bir grup dahi olsanız denize erişiminiz ve tekrar tekneye geçişiniz son derece rahat olmaktadır. Kapalı bir alana mı ihtiyacınız var? Super Sport Crossover cömert iç hacmiyle size yatağa dönüşebilen bir oturma grubu, Ferah bir duş-WC kabini ve tekne sahibi için ayrılmış kısımda Sunsus/Aerus marka hafızalı süngere sahip son derece konforlu çift kişilik queen size bir yatak sunuyor.

Ana hatlarıyla Super Sport Crossover Dünyası böyle… 380 SSC, 400 SSC, 430 SSC ve 500 SSC Motoryatlar üzerine daha detaylı bilgiyi ilgili modelin Özellikler sayfasında bulabilirsiniz.

FORMULA BOATS EN ÜST KALİTEYİ SUNAR

60 yılı aşkın süre önce kurulmuş olan Formula Boats bugün dıştan takma motorlarla bowrider tekne imal eden premier bir üretici olarak tanınmaktadır. Formula, yarım yüzyılı aşkın süredir beklentilerinde ötesinde yenilikçi tasarımlar geliştirmeye devam ederek rüyalarınızı gerçekleştirmektedir.

Formula’da herkes mükemmelliği öncelik edinmiştir. Bunu en iyi malzemelerin kusursuz bir işçilikle birleştirildiği crossower bowrider teknelerin detaylarına ve yüzeylerine baktığınızda rahatlıkla görürsünüz. Zira, her bir Formula, oluşturulmuş olağanüstü yüksek standartlara göre üretilir. Mükemmelliği sadece motoryatlar veya tekneler üzerinde yakalamaya çalışmayız. Mümemmelliği kendimizden de bekleriz. Bunu, bir Formula Super Sport Crossower’a sahip olduktan sonra size yıllar boyu sunacağımız hizmet kalitesini görünce anlayacaksınız. Bilgili, ve güler yüzlü personelimiz tüm satış ve yetkili servis merkezlerimizde size daima yardıma hazırdır.

Bir Formula Super Sport Crossover motoryat sahibi olduğunuzda gerek müşteri odaklı servisle ilişiğiniz olduğunda gerekse yeni SSC modelinizle denizlere açıldığınızda olsun, başka bir yerde elde edemeyeceğiniz bir deneyimi yaşamaya başlarsınız.

BİZİ ARAYIN

Dıştan takma motorlu bir bowrider tekne sahibi olmayı düşünüyorsanız, ferah bir kabini olsun diyorsanız ve gerektiğinde offshore performansı alabilmek kalp atışlarınızı hızlandırıyorsa SSC serisinde bulacağınız motoryatlardan öteye bakmanıza gerek yoktur. Denizle iç içe yaşamın tadına varacağınız kabinli ve güçlü bir bowrider tekneden bekleyebileceğiniz her şeyi SSC motoryatlar serisi emin olun ki, fazlasıyla size sunmaktadır: Kalite, kusursuz işçilik, lüx, konfor, çok yönlülük ve müthiş bir performans. Bowrider teknelerimiz, siz ona sahip olduğunuz sürece müşteri odaklı servis hizmetimizden destek görmeye devam edecektir.

Hayatınız boyunca unutmayacağınız harika anlar yaşamak üzere kabinli bir bowrider tekneyle denize açılmaya hazırsanız bizimle irtibata geçin ki bugünden yalnızca size özel olacak Formula’nızı hazırlamaya başlayalım. Rüyalarınızı süsleyen Formula Super Sport Crossover’ınızı oluşturmak için sabırsızlanıyoruz.