Crossover Bowrider

fast luxury boats Formula 330 CBR

330 Crossover Bowrider

Formula-350-CBR-950x400

350 Crossover Bowrider

Kamaralı Bowrider Tekneler

Sizi Formula Crossover Bowriderlara, kısaca CBR’lara çeken nedir? Birçok kişi bu soruya ‘üstün işçilik’, ‘detaylara verilen önem’ ve ‘yüksek kaliteye sahip malzemelerin kullanılmış olması’ gibi cevaplar verecektir. Pekiyi, daha fazlasını istediğinizde? Daha fazlasını istediğinizde kendinizi kamaralı bir Formula CBR’ın yanında bulursunuz.

Kamaralı bowrider teknelerimiz size klasik bir bowrider’dan daha fazla esneklik sunar. Denizde eğlence dolu bir günün ardından geceye geçiş yaptığınızda, kamarada teknenizin gövdesini okşayan su şıkırtılarının melodisini dinlerken huzur içinde uykuya dalabilirsiniz.  Lüks crossover bowrider teknelerimiz özellikle konfor ve keyfiniz düşünülerek tasarlanmıştır.

CBR modellerimizin her birinin son derece kişiselleştirilebilir olması, Formula’da “rüyalarınızın crossover bowriderı”nı tasarlayabileceğiniz anlamına gelir. Formula’da önemli olan sadece siz, seçimleriniz ve CBR modellerimizin birinde yaşayacağınız sayısız değerli anlardır

ÖZELLİKLER ve EKLENEBİLİR OPSİYONLAR

Bir Formula sahibi olduğunuzda hayatınızın en iyi teknesini seçmiş olursunuz. İster yeni 330’u ister popüler 350 CBR’ı seçin, kamaralı tekne imkanları sunan eşsiz tasarımlı bowrider teknelerimizde harika vakit geçirmeyi garanti altına aldınız demektir. Formula, çok yönlü ve akıllıca tasarlanmış olan şık, şık olduğu kadar pratik de olan teknelerinde sevdiğiniz tüm özellikleri bir arada sunuyor: Çift kişilik kaptan koltuğu, su tutmayan DriFast® süngerli, özel tasarım köşe oturma grupları, üst kalite ses ve görüntü sistemleri, içecek barları, dönüştürülebilir güneşlenme alanı ve suyla yaşamın tadını doruğa çıkaran geniş yüzme platformları. Kontrast yaratan dokular, entegre mavi LED ışıklandırma, koltuk kenarlarında eşya bırakılan alcove alanlar cazibeyi artıran özelliklerdir. Bunlara ek olarak Orijinal Corian® tezgahlar üzerinde parlayan üst kalite paslanmaz çelik malzemeler, bardaklıklar ve tüm diğer detaylar, marin tasarımcıları ve powerboat üreticileri arasında Formula’nın en öndeki yerini pekiştirmektedir. 

Sunduğumuz grafik seçenekleri tasarımcı yönünüzü tam anlamıyla gösterebilmenizi sağlar. FormulaFlex™ ile grafiklerinizdeki ana ve aksan İmron renklerini zevkinize göre değiştirebilir; MyWay™ ile bunun da ötesine geçerek Pantone® renklerinden istediğinizi seçme özgürlüğüne sahip olursunuz. 

Crossover Bowrider modellerinin güvertelerinde yer alan kumanda konsolu, wetbar ve masaların dikkat çekici jelkot renkleri, göstergelerin yer aldığı şık likit-siyah panelle ve her yerde kullanılmış olan üst sınıf Corian® yüzeylerle mükemmel bir uyum içindedir. FormulaFlex, koltuk vinil derilerini, içindeki ana aksan parçalarını ve çizgi-fitil renklerini kişiselleştirmenize imkan tanır. Son teknoloji uygulamaları sayesinde çeşitli bölgelerde USB şarj portları yer almaktadır. Bluetooth bağlantı tüm modellerimizde standarttır. Büyüleyici mavi LED güverte aydınlatma paketi opsiyon olarak sunulmaktadır. Daha da fazla keyif almanız için, suyun içinde oturabilmek üzere geliştirilen, eğlenceli deniz koltuğumuz su sporları yüzme platformu opsiyonuna dahil edilmiştir.

Formula bowrider’ların kamaraları mobilya renkleri, Corian® yüzeyler, zemin döşemesi ve dokumalar için opsiyonlar arasından yaptığınız seçimlerle kişisel tasarım yeteneğinizi yansıtırlar. Kabinler için Ana Dekor Temaları’ndan birine karar verebileceğiniz gibi gibi tüm detaylar için onlarca seçenekle tamamen size özgü kombinasyonunuzu oluşturabilirsiniz.

Herkese yönelik seri bir üretim yapmadığımız doğrudur. Biz sadece sizin için üretiyoruz. Formula teknenizin bir eşini daha bulabilmeniz pek olası değildir. Formula’nız ve siz eşsizsiniz. Formula teknenizi cazip kılan en önemli özelliklerden biri de budur.

FORMULA BOATS EN ÜST KALİTEYİ SUNAR

60 yılı aşkın süre önce kurulmuş olan Formula Boats bugün dıştan takma motorlarla bowrider tekne imal eden premier bir üretici olarak tanınmaktadır. Formula, yarım yüzyılı aşkın süredir beklentilerinde ötesinde yenilikçi tasarımlar geliştirmeye devam ederek rüyalarınızı gerçekleştirmektedir.

Formula’da herkes mükemmelliği öncelik edinmiştir. Bunu en iyi malzemelerin kusursuz bir işçilikle birleştirildiği crossower bowrider teknelerin detaylarına ve yüzeylerine baktığınızda rahatlıkla görürsünüz. Zira, her bir Formula, oluşturulmuş olağanüstü yüksek standartlara göre üretilir. 

Mükemmelliği sadece teknelerimizin kendisinden beklemeyiz. Bunu, kabinli bir Formula’ya sahip olduktan sonra size yıllar boyu sunacağımız hizmet kalitesi için kendimizden de bekleriz. Bilgili, ve güler yüzlü personelimiz tüm satış ve yetkili servis merkezlerimizde size daima yardıma hazırdır. 

Kamaralı bir Formula Crossover Bowrider sahibi olduğunuzda gerek müşteri odaklı servisle ilişiğiniz olduğunda gerekse yeni Formula teknenizle denizler açıldığınızda olsun başaka bir yerde elde edemeyeceğiniz bir deneyimi yaşamaya başlarsınız.

BİZİ ARAYIN

Dıştan takma motorlu bir bowrider tekne sahibi olmayı düşünüyorsanız kamaralı bowrider teknelerimizin ötesinde bir şey bakmanıza gerek yoktur. Bir bowrider tekneden bekleyebileceğiniz her şeyi dıştan takma motorlu CBR teknelerimiz size sunmaktadır: Kalite, kusursuz işçilik, lüx, konfor, çok yönlülük ve müthiş bir performans. CBR teknelerimiz siz ona sahip olduğunuz sürece müşteri odaklı servis hizmetimizden destek görmeye devam edecektir.

Hayatınız boyunca unutmayacağınız harika anlar yaşamak üzere kamaralı bir bowrider tekneyle denize açılmaya hazırsanız bizimle irtibata geçin, ki bugünden, yalnızca size özel olacak Formula’nızı hazırlamaya başlayalım. Rüyalarınızın Formula crossover bowriderını oluşturmak için sabırsızlanıyoruz.