fbpx

FORMULA BOATS SALES & SERVICE CENTER - UTING

SSC 500
YENİ - 4 x 600 HP Mercury
previous arrow
next arrow
Slider

FORMULA BOATS
Lüks Tekne ve Yatta En İyisini İsteyenlerin Seçimi!

Arkadaşlarınız ve ailenizle gezmek, hafta sonu denizde olmak, su sporları yapmak, hatta teknenizde gecelemek niyetindeyseniz FORMULA lüks tekne modellerinden biri tam size göre. Güvenilir, sağlam, motoru güçlü, yüksek kaliteli bir tekne arıyorsanız son derece şık FORMULA’ları gördükten sonra başka teknelere bakmak istemeyeceksiniz. Sun Sport serisi uzatılmış yüzme platformu ve geniş kokpitiyle gün ve denizden maksimum yararlanmanızı sağlar. Burunda oturma grubu olan Bowrider serisi su sporlarına meraklı olanların gözdesi. Kabine de sahip Bowrider’lardan oluşan CBR Serisi gece ve gündüzü su üzerinde yaşamak isteyenler için ideal. Daha geniş iç mekana sahip Performance Cruiser Serisi motoryat serisi aileler için mükemmel seçim. Aile ve arkadaşlarla denizde olmayı ama aynı zamanda balıkçılığı da sevenlerin seçimi ASC ve SSC serisi yatlar. Offshore performansı veren bu yatlar, dörtlü Outboard motorlar ve özgün tasarımlarıyla teknecilikte yeni bir çığır açmaya aday.

Birbirinden şık motoryat, spor tekne, bowrider ve power boat serisindeki farklı boylara sahip lüks tekne modellerinden birinin kalbinizi çalacağına eminiz. Formula Flex programı kapsamında yapacağınız kişisel seçimlerle hayalinizdeki tekneye kavuşmak çok kolay…  

Luks_Motoryat_2020-Model
Play Video
FORMULA FARKI !

Sizleri FORMULA FARKINI ONAYLAYAN tekne severlerden oluşan ve her gün genişlemekte olan bir aileye katılmaya çağırıyoruz.Bu fark, akıllıca düşünülmüş tasarım, kusursuz bir işçilik ve tüm çalışanlarımızın mükemmeli elde etmedeki ısrarcılığının sonucudur. Bu sayede teknenizle her çıktığınızda aileniz ve arkadaşlarınızla yaşayabileceğiniz en eşsiz zamanı yaşarsınız.

FORMULA, teknelerinde her şeyin en iyisini kullanır.

Siz de daha azıyla yetinmeyin!

Formula 2021 Model Motoryatlarla Heyecanlı Bir Serüven Sizi Bekliyor

En iyi tekne yat ve motoryatlar
Play Video

FORMULA BOATS – USA sitesini ziyaret için burayı tıklayınız.
To visit pages of FORMULA BOATS-USA, please click here.