500 Super Sport Crossover

Offshore Lüks Motoryat-Yat Modelleri Formula

Lüks Yat Modelleri İçinde Üstün Performansıyla Lider

FORMULA 500 SSC
Super Sport Crossover

Denizler üzerinde olmanın en iyi ve en yeni şekliyle tanışın.
Nihayet, aileniz ve arkadaşlarınızla hem lüksün ve rahatlığın tüm imkanlarıyla keyifli zamanlar yaşamak hem de offshore karakterli seyirlerle yeni maceralara atılmanın 16 metrelik bir cevabı var. Dünyanın en büyük bowrider teknesi olarak da görülen 500 SSC, Mercury Verado 600HP outboardlar için tasarlandı. 2400 HP’lik güce sahip 500 SSC, lüks yat modelleri arasında performans ve konforu mükemmel şekilde birleştiren bir teknedir. Yeni 500 SSC,  Formula’nın geniş-açık güverteli, baştan sona düz zeminli, bir noktadan diğerine tırmanmadan ve cambazlık yapmadan yürüyerek rahat geçiş sağlayan Formula Crossover tarzının yeni mirasçısıdır. Yer israfı yapan dar güverte geçiş yollarına ve sürekli etrafında dolaşılan orta konsol engeline son!

500 SSC, offshore karakterli lüks bir tekneden çok daha fazlası.

KISKANDIRAN TASARIM...

500 SSC, etrafı kapalı Coupe tipi üst salondan arka platformdaki lounge bar’a kadar Formula Smart Zone tasarım konseptiyle ulaşılan evrimin tam bir doruk noktası.

Teknenin tüm enini kullanan baş taraftaki loca alanından geniş bir alana yayılan uzatılmış yüzme platformuna uzanan noktalarda klimalı konforun, son buluşların ve eğlencenin tadına varacaksınız. Tam genişliğe sahip güverte salonunun elektrikli geniş arka camı, arka loca ve bar bölümleriyle aranıza mesafe koymanıza veya eğlenceye istediğiniz oranda dahil olmanıza imkan sağlıyor. Özellikler sayfasında tasarım detaylarıyla ilgili ayrıntılı bilgi mevcuttur.

PERFORMANS VE KONFORUN EN "MÜKEMMEL" BİLEŞİMİ

Göz kamaştırıcı güzelliğe sahip 500 SSC, lüks yat modelleri içinde son teknolojiyle üretilmiş, spor tekne kullanma zevki veren eşsiz bir motoryattır. Günü mükemmel geçirmek için tasarlanmış bu bowrider motoryat aynı zamanda gerçek kabin konforuna sahip. Merdivenle indiğinizde sizi karşılayan mutfak, U şekilli, yatağa dönüştürülebilen geniş oturma alanı, WC kabininde corian kaplanmış tezgah içine entegre lavaboyla makyaj malzemeleri alanı ve ferah duş bölümü evinizdeymişsiniz hissini verecek. Arkaya geçtiğinizde tekne sahibine ait özel kamarada queen size çift kişilik yatak, koltuk ve komple eğlence alanı tüm rahatlığıyla emrinizde olacaktır.

Kendini kanıtlamış, çift hava kanallı ve kademeli FAS3Tech® alt gövde yapısı ve Mercury Racing Outboard motorların vereceği konfor ve güven hissi, misafirlerinizle koyda akşam yemeğindeyken aldığınız övgüleri süratli ve uzak mesafeli offshore seyirlerindeyken de almanızı sağlayacaktır. Formula 500 SSC ile ufuklarda sınır yoktur!

[elementor-template id=”3984″]