400 Super Sport Crossover

satılık motoryat arıyorsanız kamarlı motoryat FORMULA lüks motoryat

Satılık Motoryat Modelleri İçinde 400 SSC Devrim Yaratmaya Aday !

İşte Super Sport Crossover Dünyasının En Yenisi: 400 SSC

Satılık motoryat modelleri arasında parlayan yeni yıldız:FORMULA 400 SSC – Super Sport Crossover. 400 SSC’nin katılımıyla sayısı 5’e çıkan Crossover modelleri sağlam adımlarla ilerleyerek bugüne kadar bilinen teknecilik deneyimini tamamen değiştirmektedir. Efsanevi 430 SSC’nin takipçisi olan 400 SSC, Super Sport serisinin güvenilir performansını, Formula’nın çok yönlü Bowrider burun yapısıyla ve Crossover serisinin kabin dizaynıyla birleştirmektedir. Deniz severler, satılık motoryat modelleri arasında sıkça görülen klasik dar güverte kabinlerinden kurtularak teknecilik deneyimlerini artık tam olması gerektiği gibi yaşayabilirler!

DAR GÜVERTE KABİNLERİNİ UNUTUN - FERAH SEYİRLERE MERHABA!

12,19m (40’) boyu ve 3,66m (12′) eniyle 400SSC, yapı itibariyle bir çok satılık motoryat modelinden farklıdır. Coupe tipi hardtop tasarımı ve teknenin tüm enini kullanan tam boy ön camıyla yepyeni bir güverte kabini sunuyor. Önünde oturma grubu olan ama ortada pilot kabini şeklinde dar bir kabine sıkışılan modelleri unutun. Formula’nn Crossover Smart Zone™ konsepti değişik aktiviteler için farklı mekanlar sunar. Smart Zone™ geniş burun oturma grubundan üçlü kaptan koltuğuna, dış mekanda yer alan mutfaktan arkaya-öne bakabilen arkalıklara sahip U-düzen oturma grubuna ve uzatılmış yüzme platformuna kadar akıllıca düşünülmüş tasarımı sayesinde misafirlerin birbiriyle iletişimini kuvvetlendirmelerine önayak olmaktadır. Deniz severler klasik dar güverte kabinlerinden kurtularak teknecilik deneyimlerini artık tam olması gerektiği gibi yaşayabilirler!

HEM PERFORMANSI YAŞAYIN, HEM DE KONFORU

Kabinde yer alan, yatağa dönüştürülebilen masalı oturma grubuyla, tekne sahibine ayrılmış Queen size çift kişilik yatağıyla, evye ve mikrodalga fırını olan mini mutfak kısmıyla ve ayakta durulabilen özel WC kabiniyle 400 SSC, şaşırtıcı şekilde önü açık yapıdaki Bowrider tipi bir tekneden umulmayan eşsiz bir konfor sunmaktadır. Fotoğraf galerisinde detayları görebilirsiniz

Çok kademeli, hava kanallı FAS3Tech tipi gövde yapısı ve dörtlü dıştan takma motorların gücü, dünyaca ünlü Formula performansını yaşamanızı sağlar. Günümüzün karmaşık hayatından bir an uzaklaşın, 400 SSC’ye ayak basın, yenilenin, yeniden doğmuş gibi hissedin… 400 Super Sport Crossover’la!

[elementor-template id=”3984″]