Sun Sport

Formula-310-SS-950x400

310 Sun Sport

Formula-350-SS-950x400

350 Sun Sport

Spor Tekne ve Aile Tipi Sürat Teknelerinin En İyisi

Suda gördüğünüz sürat teknelerinin hepsi birbirinden farklıdır. Bunu aklınızdan çıkartmadan, en iyi spor tekneyi satın almakta ısrarcı olmalısınız. Formula Sun Sport aile tipi sürat teknelerinin en iyisidir!

Formula sürat tekneleri en iyi malzemelerle, tüm detaylar incelikle düşünülerek üretilmiştir. Bir Formula Sun Sport sürat teknesi sahibi olduğunuzda, suda geçirdiğiniz her günün bir diğerinden farklı olacağından emin olabilirsiniz. Yaşam tarzınızın da sizin kadar eşsiz olduğunu bildiğimiz için, size uygun, nefes kesen kamaralı sürat tekneleri serisi Sun Sport’u yarattık.

Formula, kişiliğinizi ve tercihlerinizi yansıtabilmeniz için zevkinize göre tamamen özelleştirilebilir şekilde üretim yapmaktadır.

ÖZELLİKLER ve EKLENEBİLİR OPSİYONLAR

Sürat teknesi Formula 350 SS spor tekneBir Formula Sun Sport sahibi olduğunuzda hayatınızdaki en iyi spor tekne seçiminizi yapmış olur ve hayatınızı yaşamaya başlarsınız. Formula Boats çift kişilik kaptan koltuğu, su tutmayan DriFast® süngerli fonksiyonel koltuklar, USB bağlantı noktalarına sahip özel tasarım köşe oturma grupları, üst kalite eğlence ve ses sistemleri, mavi LED kokpit aydınlatması, içecek barları, güneşlenme minderleri, suyla yaşamın tadını doruğa çıkaran geniş yüzme platformları gibi çok seveceğiniz özellikleri kullanımınıza sunar. Tüm bu özellikler, kullanımı kolay tasarımlarla, çok yönlü hizmet verebilecek şekilde, ustaca entegre edilirken, estetik görünüm ön planda tutulmuştur.

Orijinal Corian® tezgahlar üzerinde parlayan üst kalite paslanmaz aksesuarlar ve bardaklıklar göz alırken, koltuklarda kullanılan kontrast yaratıcı aksan parçaları ve entegre mavi LED aydınlatma ortamın tüm cazibesini ortaya çıkarır. Bu gibi detaylar Formula’nın gerek marin tasarım dünyasında gerekse üst sınıf spor tekne kategorisinde en öndeki yerini pekiştirmektedir.

Sunduğumuz grafik seçenekleriyle yapacağınız kombinasyonlar, tasarımcılığınıza daha da güçlü bir yan katar. FormulaFlex™ ile grafiklerinizdeki ana ve aksan İmron renklerini zevkinize göre değiştirebilirsiniz. Bunun ötesine geçmeye hazırsanız, Formula  MyWay™ ile adeta sonsuz Pantone® renklerinden zevkinize göre seçim yapma zamanıdır. Kullandğınız Formula spor tekne ile arabanızın aynı renklerde olmasını mı istiyorsunuz? Formula’nızın, sevdiğinizin gözlerinin ya da takımınızın renklerini taşımasını mı tercih edersiniz? FormulaFlex MyWay ile kendi spor teknenizin tasarımcısı olabilirsiniz.

Güvertede kumanda kısmında, yiyecek-içecek barında ve masalarda kullanılan jelkotun çarpıcı renkleri, seçilen üst sınıf Corian yüzeylerle ve kumanda konsolunun likit siyah gösterge paneliyle mükemmel bir kontrast uyumuna sahiptir. FormulaFlex, teknenizin yan grafiklerinde kullandığınız renklere uygun olacak şekilde döşemelerinizin ana rengini, aksan parçalarını ve şerit renklerini kişiselleştirmenize imkan tanır. Son teknoloji uygulamaları sayesinde çeşitli bölgelerde USB şarj portları yer aldığından mobil cihazlarınız hep tam şarjlı kalacaktır. Bluetooth bağlantı tüm modellerimizde standart olarak sunulmaktadır. Siz ve misafirleriniz en sevdikleri parçaları güçlü ses sisteminden dinlemenin keyfini yaşayacaktır. Koltuk kenarları, bardaklık içleri gibi noktaların da aydınlatılmasını sağlayan büyüleyici mavi LED güverte aydınlatma paketi 29 feet ve üstü tüm Sun Sport sürat teknesi modellerimizde opsiyon olarak sunulmaktadır. Suyun içinde oturabilmeniz için geliştirilen geniş ve çok eğlenceli olan deniz koltuğumuz su sporları yüzme platformu opsiyonuna dahil edilmiştir.

Formula Sun Sport serisinin kamaraları kişisel zevkinizi yansıtan bir dekora sahiptirler Zira, mobilyalarınız için kullanılacak malzemenin ne olacağına, Corian tezgah olarak hangi rengi istediğinize, zemin ve döşemelik kumaş olarak ne kullanılacağına siz karar verirsiniz. Formula size zengin bir opsiyon paleti sunar. Teknenizin dekorasyonu sizin isteğiniz doğrultusunda gerçekleşir, size özgün olur.

Yeni kokpit tasarımı sayesinde kaptan ve yolcu koltuk sırtlıkları kolaylıkla öne ve arkaya çevrilebilmektedir. Bu özellikleriyle hem su sporları esnasında arkanın izlenmesine, hem de grup sohbeti için dairesel oturuma olanak tanımaktadırlar.

Sadece en yüksek kaliteli ürünleri kullanarak bunları özenle birleştirir, mükemmel yüzeyler elde ederek size özel spor tekneler üretiriz. Suya çıkıp Formula’nızı sürdüğünüzde son derece özel lüks bir spor tekne içinde olduğunuzu her açıdan hissedersiniz. Sun Sport serisinde şu an birbirinden cazip üç model mevcuttur. 8,23 m boyundaki 270 SS uzatılmış yüzme platformuyla 8,66 metrelik boya ulaşıyor. 310 SS, kendi yüzme platformuyla 9,45 m boyunda. Bardaklıklara ve seçiminize göre merdive veya deniz koltuğuna sahip opsiyonel yüzme platformu ilave edildiğinde 9,96 metrelik boya kavuşuyor. Kamarada 4 kişilik geceleme kapasitesine sahip 350 SS modeli ise normalde 10,67m boyunda. Bu model için özellikle tavsiye edeceğimiz İlave yüzme platformunu eklediğinizde 11,56 m’lik muhteşem bir spor tekneye sahip oluyorsunuz. 350 SS’in Motorboat dergisindeki yazısına buradan göz atabiilirsiniz.

Biz herkes için spor tekne üretimi yapmıyoruz; biz sizin için üretiyoruz. Sahip olduğunuz Formula’nızın bir eşini bulmanız pek olası değildir. Formula’nız ve siz, özelsiniz. Formula teknenizi cazip kılan en önemli özellik budur.

FORMULA BOATS EN ÜST KALİTEYİ SUNAR

Sizin gibi bizler de sıradan olmaya hiç bir zaman razı olmamışızdır. En iyi kaliteye sahip tekneleri ürettiğimizle ilgili akıllara yerleşmiş olan görüşün kaynağı budur. 60 Yılı aşkın süre önce kapılarımızı açtığımızdan beri, Formula Boats’la ilişiği olan herkes mükemmelliği öncelik edinmiştir. Bu bağlılık bugün de devam etmektedir.

Formula Boats 1976 yılından beri Porter’lara ait olan, kurumsallaşmış bir aile şirketidir. Sahip olduğumuz bu yapı, ürettiğimiz her bir tekneyle ve her bir müşterilerimizle birebir ilgilenebilmemizi sağlar. Bu özelliğimiz, mükemmele ulaşma isteğimizi her gün daha da güçlendirmektedir.

Kamaralı satılık tekneleri gözden geçirdiğinizde sadece sizi su üzerinde tutacak bir şeye bakmadığınızı biliyoruz. Sizi yıllar boyu mutlu edecek, almaya değer, bir spor tekneye yatırım yapmak istediğinizin farkındayız.

Bunun bilincinde olan bizler, kişiliğinizi yansıtacak ve tercihlerinize uygun olacak bir tekneyi oluşturmak üzere sizinle birlikte hareket ederiz, rüyanızı gerçekleştiririz. Ürettiğimiz spor teknelerden birine sahip olduğunuzda teknenizi hiç bağlı tutmak istemeyeceksiniz. Zamanınızın tümünü arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte unutulmaz anlar yaşamaya ayırmanın heyecanı içinde olacaksınız…

BİZİ ARAYIN

En iyi kabinli spor tekneyi arıyorsanız, Formula’da bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Çünkü biz teknelerimizi tasarlarken malzeme olarak rüyalarınızı kullanırız. Üstün bir işçilikle ileri derece kişiselleştirebilme imkanı sunan Formula  spor tekne serisi Sun Sport, Dünyada sadece sizin sahip olacağınız eşsiz tekneyi sunmaya hazır. Denizde aileniz ve arkadaşlarınızla yıllar boyu sürecek unutulmaz bir serüvenin kaptanlığına hazırsanız bizimle iletişime geçme vaktiniz gelmiş demektir. Daha fazla bilgi için şimdi bizi arayın