Performance Cruiser

Formula-34-PC-950x400

34 Performance Cruiser

Formula-37-PC-950x400

37 Performance Cruiser

Satılık lüks yatlar

40 Performance Cruiser

PC Yat Serisi - Mükemmel Aile Tipi Tekneler

“Performance Cruiser” dendiğinde aklınıza nasıl bir yat gelir? Birçok kişinin ilk aklına gelecek görüntüler, seyretmesi kadar kullanması da güzel olan yatlar olacaktır. Performance Cruiser’lar’ın görüntüsü kuşkusuz etkileyicidir. Ancak, Formula üretimi bir Performance Cruiser’ın vereceği etki bambaşkadır ve görüntüsü akıllardan asla silinmeyecektir.

Bir Performance Cruiser’ın Formula ismini taşıyor olması, onun için bir kalite göstergesidir. Bu, o yat imalatında yalnızca en iyi malzemelerin kullanılmış olduğunun kanıtıdır. Ister 34, ister 37 veya 40 Formula Performance Cruiser yatlarından birine sahip olun, arkadaşlarınız ve ailenizle  suda geçirdiğiniz her anın tadına varacağınız kesindir. Formula Performance Cruiser yat serisi o derece konforlu ve donanımlıdır ki, denizdeki günleriniz hiç bitmesin isteyeceksiniz. Formula Performance Cruiser yat serisindeki dört modelden birine sahipseniz, bitmesine gerek de olmayacak.

ÖZELLİKLER ve EKLENEBİLİR OPSİYONLAR

Bir Formula PC sahibi olduğunuzda hayatınızdaki en iyi teknenizi seçmiş olursunuz. Formula en sevdiğiniz özellikleri, şık, pratik ve çok yönlü tasarımlarla bir araya getirir. PC yat, serisi çift kişilik kaptan koltuğuna sahiptir. Konforlu U-şekilli oturma gruplarından ön güverteye emniyetli erişim sağlayan koridorlara ve merdiven yapısına kadar birçok özellik aileniz ve sevdikleriniz için eğlenceli seyirler sunar. Eksiksiz tasarlanmış wetbar ve uzandığınız her noktada yer alan paslanmaz bardak tutucular serinlemeniz için her an hizmetinizdedir. Alçaltıldıklarında daha geniş güneşlenme alanı sağlayan fonksiyonel masalar, marin tasarım alanınada Formula’nın sektörde en öndeki yerini pekiştirir.

PC Yat Serisinin Canlılığını Yitirmeyen Çarpıcı Grafik Desenleri

Sunduğumuz grafik seçenekleri tasarımcı yönünüzü tam anlamıyla gösterebilmenizi sağlar. FormulaFlex™ ile grafiklerinizdeki ana ve aksan İmron renklerini zevkinize göre değiştirebilirsiniz. MyWay™ ile bunun da ötesine geçerek Pantone® renklerinden istediğinizi seçme özgürlüğüne sahip olursunuz. Formula yatınız arabanızla aynı renklte mi olsun isterdiniz? Yada sevdiğinizin gözlerinin renginde? Bunları FormulaFlex MyWay ile gerçekleştirebilirsiniz.

Güvertede kumanda konsolu, wetbar ve masanın göz alıcı jelkot renkleri, PC yat için seçmiş olduğunuz dış grafik renklerine uyum sağlayacak şekilde seçilir. Göstergelerin yer aldığı şık likit-siyah panel ve her yerde kullanılmış olan üst sınıf Corian® yüzeyler ortamla mükemmel bir uyum içindedir. FormulaFlex, döşemenizin ve içindeyi ana aksan parçalarıyla fitillerinin renklerini kişiselleştirmenize imkan tanır. Son teknoloji uygulamaları sayesinde çeşitli bölgelerde USB şarj portları yer almaktadır. Bluetooth bağlantı ve mavi LED aydınlatmalı JL Audio® hoparlör paketi tüm PC modellerimizde standart olarak yer almaktadır.

Yapacağınız Seçimlerle Formula'nız Karakterinizi Yansıtacak

Formula Performance Cruiser yat serisinde kabin dekoru sizin zevkinize göre yapılır. Mobilya renkleri, Corian® yüzeyler, zemin döşemesi ve birbirleriyle uyum içinde olan dokuma ve Ultraleather™ örnekleri arasından yaptığınız seçimler kişisel tasarım yeteneğinizi yansıtırlar.  Kabinler için popülerliğini hiç yitirmeyen ‘Morning Sand’, modern hatlara sahip ‘Grafit’ veya seçkin Ralph Lauren ana dekor temalarından birine karar verebilirsiniz. Bu temaların dışında, tüm detaylar için onlarca seçenekle tamamen size özgü kombinasyonunuzu da oluşturabilirsiniz. Geniç WC kabini, hafızalı özel süngere sahip çift kişilik Queen-size yatak, yatağa dönüşebilen oturma alanları… Her şey konfor sunmak, dinlenmiş olarak uyanacağınız geceler geçirtmek içindir. Bu gibi detaylar, özel yapım tekne üreticileriyle çalıştığınızda elde edebileceğiniz özelliklerdir.

Performance Cruiser yatınızda yeterince dinlenmiş olanlar için suda eğlence vakti gelmiş demektir. Sudaki keyfinizi arttırmanın en iyi yollarından biri herkesin bir arada eğlenebileceği opsiyonel, ekstra genişletilmiş su sporları ve yüzme platformuna sahip olmaktır. 34 veya 37 PC’lerden birini satın alırken şık bardak tutuculara ve çepeçevre tutunma borusuna sahip yüzme platformunuza deniz koltuğu da eklenmesini isteyebilirsiniz. 40 PC’de ise suya inebilen opsiyonel hidrolik yüzme platformu seçeneği size fazlasını verecektir.

Doğrudur, biz herkes için üretim yapmıyoruz; biz sizin için üretiyoruz. Zevkiniz doğrultusunda size özel Formula’nızın bir eşini bulmanız pek olası değildir. Formula’nız ve siz, özelsiniz. Formula yat ve teknelerini cazip kılan en önemli özellik budur.

FORMULA BOATS EN ÜST KALİTEYİ SUNAR

En iyi yatların üreticisi olarak, Performance Cruiser’ınızı üretirken kullanılacak malzemenin kalitesinin ve imalatta gösterilmesi gereken özenin sizin için olduğu kadar bizler için de çok önemli olduğunu iyi biliyoruz. 60 yılı aşkın süredir müşterilerimize sahip olmakla yıllar boyu gurur duydukları, trend yaratan yüksek performanslı motorlu tekneler üretmekteyiz.

Dünyada ‘en kaliteli tekneler’ çıtasını sürekli en üstte tutan tekne, yat, motoryat, powerboat üreticisi olarak çalışanlarımızın her biri mükemmeliği öncelik edinmiştir. Bunu ürettiğimiz her bir teknenin ayrıntısına baktığınızda görürsünüz. Müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesi de aynı seviyededir. Satın almanızın üzerinden uzun yıllar geçmiş olsa dahi distribütörler ve yetkili servislerdeki işinin uzmanı güler yüzlü yardım sever personel müşteri odaklı hizmet sunmaya devam eder. Formula Boats olarak, sudaki en kaliteli tekneleri üretmek ve size en iyi hizmeti sunmak konusunda kararlıyız.

BİZİ ARAYIN

Bir Spor Cruiser tekne, diğer deyişle konforlu ve güçlü bir yat arıyor ve en iyisi olsun diyorsanız, ki Formula’nın ürettiği budur, fakat bir türlü kararınızı verememişseniz henüz Formula’nın sunduklarını görmemişsiniz demektir. Onlarca seçenek sunan Formula, yılların tecrübesine sahip olarak kişiliğinizi yansıtacak Performance Cruiser yatı size özel üretmektedir. Detaylara verdiğimiz önem, yüksek kaliteli malzeme seçimimiz, üretimde gösterilen hassasiyet, mükemmeli ede etme azmimiz, müşteri odaklı çalışıyor olmamız bir Formula Performance Cruiser’da her şeyin bir arada olabileceğini kanıtlar niteliktedir.

Size özel Performance Cruiser yatınızın tasarımına başlamak için bugünden bizi arayın.