Bowriderlar

Bowriderlar - Formula-240-BR-950x400.jpg - tekne

240 Bowrider

uploads - Formula-270-BR tekne modelleri

270 Bowrider

Teknik Veriler Formula-290-BR tekne

290 Bowrider

En iyi tekne modelleri - Formula 310 Bowriderula-310-BR-950x400.jpg - tekne

310 Bowrider

Premier Bowrider Tekneler

Denizdeyken dalgaları keserek birinden diğerine keyifle atlayan veya deniz çarşaf gibi olduğunda onu kesercesine süratle ilerleyen bowriderlar görmüşsünüzdür. Bu görüntüyü izlemesi çok keyifli olsa da içinde bulunduğunuzda yaşayacağınız konfor ve yaşam hissi her bowrider’da farklıdır. Bunu aklınızdan çıkartmadan en iyi bowrider tekneyi almakta ısrarcı olmalısınız.

‘En iyi’, tam da Formula Boats’da bulacağınız şeydir. Yeni bowrider serisi teknelerimiz yenilikçi dizaynları yanısıra en yüksek kalitede malzemenin rakipsiz bir işçilikle birleştirildiği “en iyi”leri beğeninize sunmaktadır.

Formula olarak, uzun bir geçmişe sahip bowrider tekne üreticisi olmaktan gurur duyuyoruz. İster arkadaşlarınızla eğlenmek için, ister ailenizi rahat ettirmek için olsun, hayalinizdeki bowrider teknenizde bulunmasını istediğiniz her şeye sahip olmanız için onu özelleştirmenize olanak tanımaktayız. Formula’da sadece siz, size özel tekneniz ve ömür boyu değerli kalacak teknenizde sevdiklerinizle yaşayacağınız kıymetli anılarınız vardır.

ÖZELLİKLER ve EKLENEBİLİR OPSİYONLAR

Bir Formula sahibi olduğunuzda hayatınızdaki en iyi teknenizi seçmiş olursunuz. Formula Bowriderlar, çift kişilik kaptan koltuğu, su tutmayan DriFast® süngerli, USB bağlantı noktalarına sahip özel tasarım köşe oturma grupları, üst kalite eğlence sistemleri, içecek barları, dönüştürülebilir güneşlenme minderleri, suyla yaşamın tadını doruğa çıkaran geniş yüzme platformları gibi çok seveceğiniz özellikleri kullanımınıza sunar. Tüm bu özellikler, kullanımı kolay tasarımlarla, çok yönlü hizmet verebilecek şekilde, ustaca entegre edilirken, estetik görünüm ön planda tutulmuştur.

Formula bowriderlar, cazibelerini artıran özel detaylara sahiptirler. Orijinal Corian® tezgahlar üzerinde parlayan üst kalite paslanmaz malzemeler ve bardaklıklar göz alırken, kontrast doku, entegre mavi LED ışıklandırma dayanılmaz bir cazibe ortaya çıkarır. Bu gibi detaylar Formula’nın gerek marin tasarım dünyasında gerekse üst sınıf tekneler arasında en öndeki yerini pekiştirmektedir.

Sunduğumuz grafik seçenekleriyle yapacağınız kombinasyonlar, tasarımcılığınıza daha da güçlü bir yan katar. FormulaFlex™ ile grafiklerinizdeki ana ve aksan İmron renklerini zevkinize göre değiştirebilir; MyWay™ ile tüm döşeme detaylarını değiştirme imkanına sahip olduğunuz gibi adeta sonsuz Pantone® renklerinden zevkinize göre seçebilirsiniz. Formulanızın arabanızla aynı renklerde olmasını mı istiyorsunuz? Sevgilinizin gözlerini yada takımınızın renklerini taşımasını mı tercih edersiniz? FormulaFlex MyWay ile kendi teknenizin tasarımcısı olabilirsiniz.

Çarpıcı tasarıma sahip kumanda bölümünün likit siyah gösterge paneli, yiyecek içecek barı ve masanın jelkot renkleri, güvertede görülen üst sınıf Corian yüzeylerle mükemmel bir uyum içindedir. FormulaFlex, döşemelerinizin renklerini baz alarak yan grafiklerdeki aksan ve şerit renklerini kişiselleştirmenize imkan tanır. Son teknoloji uygulamaları sayesinde çeşitli bölgelerde USB portları ve Bluetooth bağlantı tüm modellerimizde standart olarak sunulmaktadır. Büyüleyici mavi LED güverte aydınlatma paketi 29 feet ve üstü tüm modellerimizde opsiyon olarak sunulmaktadır. Formula bowriderlar çok keyifli ve çok kullanışlıdır. Suyun içinde oturabilmeniz için geliştirilen geniş ve rahat deniz koltuğumuz su sporları yüzme platformu opsiyonuna dahil edilmiştir.

AKILLI TASARIMA SAHİP BOWRIDERLAR

Formula bowriderlar akıllı tasarıma sahiptir. Kaptan ve yolcu koltuk arkalıklarının kolaylıkla öne ve arkaya çevrilerek ayarlanabilmesi hem su sporları esnasında arkanın izlenmesine, hem de grup sohbeti esnasında dairesel oturuma olanak tanımaktadır. Bu özellikler yeni nesil 290BR ve 310BR güvertelerinde bulunan, kesintisiz dönüşlü köşe oturma grubu planında standarttır.

Üstün özelliklere sahip bir FORMULA’ya sahip olmak gerçekten hayattan daha fazla zevk almanın yoludur. Denizde olmayı seviyorsanız aileniz ve arkadaşlarınızla hayat boyu unutamayacağınız anları tüm renkleriyle FORMULA’da yaşarsınız. Fotoğraf galerimize baktığınızda bize hak vereceksinizdir. Bizi arayın, seçiminizde yardımcı olalım.