All Sport Crossover

Lüks balıkçı teknesi Amerikan

430 All Sport Crossover

Lüks Balıkçı Motoryat:
Tüm Dünyaların En İyisi

GENEL BAKIŞ

Yüksek performanslı bir motoryat dendiğinde aklınıza gelen her ne ise unutun! 430 ASC’nin size düşünebileceğinizden fazlasını vereceğinden emin olabilirsiniz. Formula’nın efsanevi tasarımcısı John Adams, aklınıza gelebilecek şeyleri 430 ASC’yle size sunmaktadır.

Bu özelliklerin bazılarına bakalım:

İYİ VAKİT GEÇİRECEĞİNİZ MÜKEMMEL BİR MOTORYAT

Eğlenebileceğiniz ve mükemmel vakit geçireceğiniz bir motoryat mı arıyorsunuz? Fonksiyonel oturma alanları, kolayca erişilebilen bir çok noktaya yerleştirilmiş tam 32 adet paslanmaz çelik bardaklık, üç kişinin yanyana oturabileceği fonksiyonel bir kaptan koltuğu, su geçirmez ses sistemi gibi özellikler 430 ASC’yi keyifli kılan unsurlardır. Baş kısımda ve arkada yer alan elektrik kumandalı masalar alçalıp yükselerek oturma alanlarını mükemmel bir sofra veya güneşlenme-dinlenme alanına dönüştürmektedirler. Oturma alanlarında bir çok noktada görebileceğiniz tam 8 adet adet çift çıkışlı USB şarj portu tüm mobil cihazların şarjlarını dolu tutmanız içindir.

Büyük ebat bir yüzme platformu teknenin kullanışlılığını artırırken eğlenceli vakit geçirmenizi sağlar. Power & Motoryacht Magazine yöneticisi ve editörü Simon Murray, motoryat değerlendirmesini yaptığı esnada bu platform için “burada arkada o kadar çok yer var ki” tabirini kullanmıştır. Güvertenin beyaz ve mavi renkli LED aydınlatmasına ilave edilebilecek opsiyonel su altı mavi LED ışık sistemi akşam saatlerinde harika bir atmosferde olmanızı sağlar. 

430 ASC’nin şeflere ilham verici nitelikteki mutfağında harikalar yaratarak misafirlerinizi şaşırtabilirsiniz. Ister basit atıştırmalıklar hazırlıyor olun,  ister beş yıldızlı kapsamlı bir ziyafet yemeği, güvertede yer alan tam donanımlı mutfağınızda geçireceğiniz her dakikanın tadına varacaksınız. 

Su içinde veya dışında ne aktivite planladıysanız 430 ASC’nin hazır olduğunu bilin! Paddle board bağlamak için yüzme platformunda yer alan güvenlik barı kolayca bisiklet bağlanır hale de gelebilmektedir.

MUHTEŞEM BİR KUMANDA KONSOLU VE RAHAT GECELEME İÇİN FERAH ORTAM

Güvertesine ayak bastığınızda 430 ASC’nin hiç şüphesiz ki dünyanın en iyi performans-balıkçı-tekneleri arasında yer almayı hak ettiğini anlarsınız. Üç ayrı noktada sırt desteği verebilen üçlü kaptan koltuğu, çift veya seçiminiz doğrultusunda üçlü geniş renkli dokunmatik ekran Raymarine gS165 GPS navigasyon cihazı, SmartCraft VesselView özellikli Mercury DTS motor kontrol ekranı, su geçirmez arka aydınlatmalı kumanda switchleri, trim tablaları kontrol paneli, istek üzerine Seakeeper® 6 sallantı engelleyen Gyro-stabilizasyon sistemi kontrol paneli, şık liquid black konsol paneli ve çok daha fazlasıyla kumanda konsolu yeni ve deneyimli kaptanların olmak istedikleri yerdir.

Bir çok performans balıkçı teknesi aktivitelere yer açmak için yatma yeri konforuna önem vermezken 430 ASC, konfordan feragata gerek olmadığını göstermiştir. 430 ASC’de yatma-dinlenme alanlarının editör Simon Murray’ tarafından neden “fazlasıyla yeterli” olarak tanımladığını göreceksiniz. Yüksek performanslı 430 ASC motoryat çok şık, çok çekici. Teknenizde geceleme yapmaya can atacaksınız.

"BÜYÜK AV"I YAKALAMAK, SAKLAMAK VE HAZIRLAMAK İÇİN İDEAL

Balıkçılığı ister gerçekten spor amaçlı yapıyor olun ister sadece ara sıra balığa çıkıyor olun, balık yakalama, saklama, hazırlama olanakları için ne yakalarsanız yakalayın, 430 ASC sizden tam puan alacaktır. Eğlenceyi, performansı ve balıkçılığa uygunluğu ön planda tutarak  tasarlanan 430 ASC’nin belli başlı özellikleri aşağıda daha yakından incelenmiştir:

AÇIK HAVADA ÖZEL IZGARA:

Balığı yakaladığınız yerde pişirmek istiyorsanız 430 ASC motoryat emrinizdedir. Balık yakalama alanında yerleşik açık hava ızgarasına bayılacaksınız. Mükemmel yerleşime sahip ızgaranın etrafındaki koruyucu panel koltuklarınızı sıçramalara karşı koruyacaktır.

ISI KONTROLLÜ BALIK SAKLAMA ALANI:

Bu motoryatın iskele tarafındaki koltuğun altında yer alan termostatlı soğutucu bölüm, balık dolabı olarak kullanmak ve içecekleri serin tutmak için düşünülmüştür. 

LİVAR (LIVEWELL):

Çok yönlülüğü daima ön planda tutan Formula, bu motoryat tasarımında da geleneklerine bağlı kalmıştır. Önü camlı olan livar, dört adede kadar dalış tüpünü muhafaza edebilecek büyüklüktedir. Canlı yemleriniz varsa akvaryum büyüklüğündeki ön camdan durumlarını izleyebilir veya livarı doğrudan tutuklarınızın canlı kalması için kullanabilirsiniz. 

EVYE VE KAĞIT HAVLULUK:

Akıllıca yerleştirilmiş bir evye, balığı temizledikten sonra tatlı suyla yıkamak ve etrafı da temiz tutmak için mükemmeldir. Mevcut kağıt havluluk bu esnada çok işinize yarayacaktır. 

KESME TAHTASI:

Evyenin sağında daha alçak konuma yerleştirilmiş, gizlenebilir bir kesme tahtası bulunmaktadır. Bu kesme tahtasıyla balığı doğrudan iğnesinden çıkarıp temizlemek, fileto veya dilimler haline getirmek ve fazlalıkları denize iade etmek son derece pratik ve kolay olmaktadır. Kesme tahtasının kapağında bulunan bir kemer, zokayı tekrar hazırladığınızda malzeme kutucuklarınızın kayıp denize düşmesini engeller.

TAKIMLAR İÇİN AKILLICA TASARLANMIŞ SAKLAMA ALANLARI:

Kesme tahtasının altında yer alan dolabın içinde takımlarınız için akıllıca düşünülmüş saklama alanlarının olduğunu göreceksiniz. Buraya iğnelerin, kurşunların, fırdöndülerin, zokaların ve boy boy, türlü türlü takımlarınızın yer aldığı çeşitli ebattaki kutular rahatça yerleştirilebilmektedir.

Dünyanın en iyi performans balıkçı teknelerinden biri olan Formula 430 ASC’nin sunacağı çok daha fazla şey vardır. Bu mükemmel motoryat, standart özelliklerin ve ilave edilebilecek ekstraların yer aldığı uzun bir listeye sahiptir. Daha fazla bilgi almak üzere “ÖZELLİKLER” sayfasına bakmanızı ve “TEKNİK VERİ/EKİPMAN” sayfasından ulaşılan “Spesifikasyon ve Performans Rehberi“ni incelemenizi öneririz.

BİZİ ARAYIN

Seçimleriniz doğrultusunda size özel Formula 430 ASC teknenizi tasarlamak üzere, bizleri bugünden arayınız!